• 8
 • 13
 • 12

Зошто ни се избере?

Ningbo Jingyi Машини Производство CO., Ltd е основана во 2006 година, специјализирана за приколка спојка, Приколка Џек, топка планината, Рака Уинч, Други додатоци приколка. Мотор планината, планината Tansmission, суспензија, кочење планината, за контрола на Arm, други автомобилски гума-метал делови. Нашите производи се извезуваат во Европа, Јужна и Северна Америка, Јужна Исток, Азија и така натаму.

Компанијата е сопственик на напредни опремата за производство и висока прецизност тестирање инструмент.

"Клиентите пред се, Квалитетот на прво место", како што насоките на развој на компанијата, да се подобри за квалитет. Компанијата активно се залагаат и се стремиме да се практикуваат современиот бизнис филозофијата, ориентирани кон луѓето, претприемнички efforts.Completed технички напредок, научни управување, каузата на просперитет, талент класа модерни производи enterprise.First класа и искрена служба одат рака под рака со вас.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • Thanksgiving Day-2019
  02/12/19

  Thanksgiving Day-2019

  Прочитај повеќе
 • 2020 NATM конвенција и шоу
  17/10/19

  2020 NATM конвенција и шоу

      Центар, Лас Вегас Датум: Банката на федерални резерви 11-13 2020 Бут Не: 1031
  Прочитај повеќе
 • Автомеханика Шангај 2019
  05/10/19

  Автомеханика Шангај 2019

  Vanue: Национална изложба и Конвенцијата центар (Шангај) Бут Не: 8.2N95 Датум: 3 -6th декември 2019 година
  Прочитај повеќе
 • AAPEX 2019
  05/09/19

  AAPEX 2019

  Vanue: Песоци Експо и Конгресен центар, Лас Вегас Датум: 05-07 НОЕМВРИ Бут Не: 9240
  Прочитај повеќе

Ви благодариме за вашето време