• 8
 • 13
 • 12

Pse të zgjidhni na?

Ningbo Jingyi Makineri Prodhim CO., Ltd, u themelua në vitin 2006, e specializuar në bashkues rimorkio, rimorkio Jack, top mali, Hand çikrik, pajisje të tjera Trailer. Engine Mount, Tansmission Mount, Pezullimi, traversë Mount, krahu i Kontrollit, të tjera Automobilistikë gome-Metal Parts. Prodhimet tona janë duke u eksportuar në Evropë, Afrikën dhe Amerikën e Veriut, Jug-Lindore, Azi dhe kështu me radhë.

Kompania zotëron pajisje të përparuara të prodhimit dhe saktësi të lartë instrument testimi.

"Customer Pikësëpari, Cilësia e parë", si udhëzimet e zhvillimit të kompanisë, të mbajtur përmirësimin për cilësinë. Kompania në mënyrë aktive avokat dhe të përpiqen për të praktikuar filozofinë moderne të biznesit, njerëz të orientuar, me iniciativë efforts.Completed një progres teknik, menaxhimit shkencor, shkaku i prosperitetit, talent të klasit moderne produkte enterprise.First-klasës dhe shërbim i sinqertë shkojnë dorë për dore me ju.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • Thanksgiving Day-2019
  02/12/19

  Thanksgiving Day-2019

  Lexo më shumë
 • 2020 NATM Convention & Tregtisë Show
  17/10/19

  2020 NATM Convention & Tregtisë Show

      Center, Las Vegas Date: Fed 11-13 2020 Booth Nr: 1031
  Lexo më shumë
 • Automechanika Shanghai 2019
  05/10/19

  Automechanika Shanghai 2019

  Vanue: Ekspozita Kombëtare dhe Konventa Qendra (Shanghai) Booth Nr: 8.2N95 Data: 3 -6th dhjetor 2019
  Lexo më shumë
 • AAPEX 2019
  05/09/19

  AAPEX 2019

  Vanue: Sands Expo & Convention Center, Las Vegas Date: 05-07 nëntor Booth Nr: 9240
  Lexo më shumë

THANKS për kohën tuaj